O firmie

Poznaj jednego z najpopularniejszych producentów lamp UV

Firma VIQUA działa na rynku już od kilkudziesięciu lat. Jej główna siedziba znajduje się w Kanadzie. Jest jednym z wiodących producentów systemów dezynfekcji wody niepotrzebujących do działania zastosowania żadnych dodatkowych środków chemicznych. Dzięki temu dezynfekcja nie jest inwazyjna i nie ma wpływu na właściwości wody.

Specjalizacją tego producenta jest wytwarzanie lamp bakteriobójczych działających dzięki promieniowaniu ultrafioletowemu. Wytwarzane lampy UV są dedykowane zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorstwom. Lampy sterylizujące VIQUA są wykorzystywane także do dezynfekcji wody basenowej.

Ponad czterdziestoletnie doświadczenie VIQUA w branży uzdatniania wody pozwala na tworzenie rozwiązań zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych i przede wszystkim skutecznych. Wcześniej lampy bakteriobójcze VIQUA można było nabyć w Polsce pod marką Sterilight.

Produkty VIQUA wyróżniają się spośród innych wysoką wydajnością godzinową, a także dużą mocą żarnika. Lampy UV posiadają liczne atesty jakości, w tym wydane przez: NSF, CE, CSA. Lampy sterylizujące są dystrybuowane na całym świecie, w tym także w Polsce.

praca w firmie, dyskusja

Lampy UV wykonane z dbałością o szczegóły

 

Lampy bakteriobójcze to główna działalność firmy Viqua. W tworzeniu tych urządzeń osiągnęli perfekcję