Jakość wody

Poznaj sposoby na zapewnienie najwyższej jakości wody pitnej

Jakość wody pitnej może zmieniać się z czasem. Woda może ulec zanieczyszczeniu szkodliwymi bakteriami. Systemy dezynfekcyjne UV linii  Home and Tap families firmy VIQUA opierają się na wiarygodnej, taniej i pozbawionej chemii metodzie ochrony wody pitnej. Nasze systemy zostały zaprojektowane i przetestowane, by zapewniać odpowiednią jakość wody pitnej.

Niezależnie od potrzeb, systemy firmy VIQUA sprostają wszystkim wymaganiom. Nasza linia systemów instalowanych pod zlewem albo „na kranie” zapewnia przepływ wody rzędu 1 gpm do 4 gpm. Z kolei systemy instalowane w miejscu, gdzie woda wpływa do domu gwarantują przepływ rzędu od 6 gpm w przypadku małych domów do 18 gpm w większych domach, a nawet małych firmach. Niektóre systemy zawierają od razu zestawy do wstępnego uzdatniania!

Gdzie można używać systemów UV?

Odpowiedź jest prosta: wszędzie! Dezynfekcja wody pitnej promieniami UV staje się coraz popularniejsza, ponieważ ludzie szukają sposobu na oczyszczenie wody, który nie opiera się na substancjach chemicznych.

Korzyści płynące z dezynfekcji promieniami UV

Q

Bez substancji chemicznych

Łatwy w instalacji i konserwacji

Tani i energooszczędny

Niszczy większą ilość patogenów niż chlor

Zgodny z normami, między innymi specyfikacjami amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska

Gdzie dezynfekcja wody jest szczególnie ważna?

Domy

Nasze systemy obejmują cały dom, co oznacza, że są instalowane bezpośrednio w miejscu, gdzie woda wpływa do domu. Dzięki temu czysta i bezpieczna woda jest dostępna w każdym kranie! Więc niezależnie, czy jest używana do gotowania, mycia zębów czy kąpieli – jest wolna od szkodliwych mikrobów!

Bloki

Systemy instalowane na kranach sprawdzają się idealne w blokach. Wystarczy zainstalować system pod zlewem i można cieszyć się bezpieczną wodą do picia i gotowania!

Domki na wsi, kampery i łodzie

Niezależnie czy woda jest czerpana z jeziora, studni czy zbiornika na łódce, jej słaba jakość może zniszczyć nawet najlepsze wakacje.

Nasze systemy instalowane na kranach idealnie pasują do łódek i kamperów, podczas gdy nasze systemy domowe świetnie nadają się do domków na wsi albo w górach. Systemy uzdatniania wody to świetne, bezchemiczne rozwiązanie dla entuzjastów zdrowego trybu życia.

Deszczówka

Deszczówka jest coraz częściej używana – w miastach i na wsiach. Przy odpowiednim uzdatnianiu można mieć bezpieczne, czyste prywatne źródło wody. Systemy uzdatniania wody przy pomocy UV oraz systemy zintegrowane firmy VIQUA zapewniają bezpieczną, czystą wodę bez zawartości chloru.